Lucruri diferite

Vrei sa gasesti comori? Sapa mai adanc!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Lucruri diferite

Vrei sa gasesti comori? Sapa mai adanc!

Lucruri diferite

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Atunci cand suntem obisnuiti cu banalul cautam lucruri diferite.


3 participanți

    Top seriale

    House
    House
    Admin


    Mesaje : 34
    Data de înscriere : 03/06/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Bucuresti

    Top seriale Empty Top seriale

    Mesaj  House Vin Iun 04, 2010 12:49 am

    1. House M.D. ( drama )- the best => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    urmat de:

    2. Fringe ( sf /drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    3. V ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    4. Invasion ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    5. Apparitions ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    6. Reaper ( sf / comedy ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    7. Firefly (sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    8. The lost room ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    9. Secretele de la palat ( drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    10. Kyle XY ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    - cam asa arata topul meu personal si cred cu tarie ca aceste seriale sunt cele bune seriale facute vreodata. Vizionare placuta.
    MJ
    MJ


    Mesaje : 30
    Data de înscriere : 04/06/2010
    Localizare : Bucuresti

    Top seriale Empty Topul meu

    Mesaj  MJ Vin Iun 04, 2010 1:39 am

    Stargate Sg-1
    House
    Fringe


    the best
    Bitza
    Bitza


    Mesaje : 27
    Data de înscriere : 04/06/2010
    Localizare : Bucuresti

    Top seriale Empty Re: Top seriale

    Mesaj  Bitza Vin Iun 04, 2010 2:34 am

    House a scris:1. House M.D. ( drama )- the best => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    urmat de:

    2. Fringe ( sf /drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    3. V ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    4. Invasion ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    5. Apparitions ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    6. Reaper ( sf / comedy ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    7. Firefly (sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    8. The lost room ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    9. Secretele de la palat ( drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    10. Kyle XY ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    - cam asa arata topul meu personal si cred cu tarie ca aceste seriale sunt cele bune seriale facute vreodata. Vizionare placuta.

    Ma apuc de treaba Shocked , thx
    House
    House
    Admin


    Mesaje : 34
    Data de înscriere : 03/06/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Bucuresti

    Top seriale Empty Re: Top seriale

    Mesaj  House Vin Iun 04, 2010 2:46 am

    Bitza a scris:
    House a scris:1. House M.D. ( drama )- the best => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    urmat de:

    2. Fringe ( sf /drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    3. V ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    4. Invasion ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    5. Apparitions ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    6. Reaper ( sf / comedy ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    7. Firefly (sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    8. The lost room ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    9. Secretele de la palat ( drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    10. Kyle XY ( sf / drama ) => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    - cam asa arata topul meu personal si cred cu tarie ca aceste seriale sunt cele bune seriale facute vreodata. Vizionare placuta.

    Ma apuc de treaba Shocked , thx

    daca ai familie si un loc de munca bine platit nu iti recomand, ca ramai fara ele Wink
    MJ
    MJ


    Mesaje : 30
    Data de înscriere : 04/06/2010
    Localizare : Bucuresti

    Top seriale Empty Re: Top seriale

    Mesaj  MJ Vin Iun 04, 2010 2:52 am

    House a scris:
    daca ai familie si un loc de munca bine platit nu iti recomand, ca ramai fara ele Wink
    Very Happy ... stiu cum e

    Continut sponsorizat


    Top seriale Empty Re: Top seriale

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 8:17 am