Lucruri diferite

Vrei sa gasesti comori? Sapa mai adanc!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Lucruri diferite

Vrei sa gasesti comori? Sapa mai adanc!

Lucruri diferite

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Atunci cand suntem obisnuiti cu banalul cautam lucruri diferite.


2 participanți

    Identity ( 2003 )

    Gabitzu
    Gabitzu


    Mesaje : 32
    Data de înscriere : 04/06/2010
    Localizare : bucuresti

    Identity ( 2003 ) Empty Identity ( 2003 )

    Mesaj  Gabitzu Dum Iun 06, 2010 1:18 am

    Ieri am vazut filmul Identity , e mai vechi sincer, de prin 2003 , dar are o distributie de exceptie, printre care joaca si actorul din 2012, nu stiu cum il cheama; pe langa asta are si o poveste foarte interesanta, originala, filmul fiind un thriller psihologic extraordinar. Filmul te face sa iti creezi o gramada de variante de sfarsit insa vine cu un final pe care cu siguranta nu ti l-ai putea imagina. Din partea mea nota 9/10.
    House
    House
    Admin


    Mesaje : 34
    Data de înscriere : 03/06/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Bucuresti

    Identity ( 2003 ) Empty Re: Identity ( 2003 )

    Mesaj  House Dum Iun 06, 2010 3:20 am

    Gabitzu a scris:Ieri am vazut filmul Identity , e mai vechi sincer, de prin 2003 , dar are o distributie de exceptie, printre care joaca si actorul din 2012, nu stiu cum il cheama; pe langa asta are si o poveste foarte interesanta, originala, filmul fiind un thriller psihologic extraordinar. Filmul te face sa iti creezi o gramada de variante de sfarsit insa vine cu un final pe care cu siguranta nu ti l-ai putea imagina. Din partea mea nota 9/10.

    Am vazut filmul si sunt de acord cu tine in mare parte, un film bun, rare de genul asta din pacate.

      Data/ora curentă este: Joi Sept 19, 2024 8:33 am